x
Strona główna > Specjalne zamówienia

Nalewki na prezent

Nalewka Tatrzańska to trafiony podarunek dla rodziny i przyjaciół, sprawdzi się również doskonale jako upominek świąteczny dla firm.

UNIKATOWY GRAWER


Wykonujemy laserowy grawer zarówno na opakowaniach, jak i na butelkach. Unikalna dedykacja, życzenia lub podziękowania sprawią, że upominek będzie jedyny w swoim rodzaju.

NIEBANALNY PREZENT FIRMOWY


Pragną Państwo zachęcić do dalszej współpracy swoich partnerów biznesowych, nagrodzić lojalność klientów albo zwiększyć efektywność swoich pracowników i zmotywować do osiągania nowych celów?

Nalewka Tatrzańska to trafiony i oryginalny prezent firmowy na każdą okazję. Zapewni pozytywne relacje z Państwa pracownikami czy kontrahentami, które z pewnością będą długo procentować.

Na Państwa życzenie możemy również zrealizować inne zamówienia specjalne. Polecamy zestawy prezentowe z Nalewką Tatrzańską w roli głównej.

WYJĄTKOWA UROCZYSTOŚĆ


Chcą Państwo mile zaskoczyć swoich gości na weselu? Polecamy oryginalną Cytrynówkę Stasi Młynarzowej! Przy większych zamówieniach zapewniamy atrakcyjne rabaty, a także spersonalizujemy dowolną nalewkę według Państwa oczekiwań.


Opakowania z wytłoczoną nazwą firmową „Nalewka Tatrzańska”.


 

Zobacz naszą ofertę

wróć na górę