Specjalne zamówienia

Spraw swoim najbliższym oryginalny prezent!

Nalewka Tatrzańska w pięknych butelkach jest wspaniałym pomysłem na udany prezent świąteczny, urodzinowy czy rocznicowy. Będzie trafionym podarunkiem dla rodziny i przyjaciół, ale także sprawdzi się doskonale jako upominek świąteczny dla firm.

SZYKOWNE OPAKOWANIA

Dzięki eleganckim opakowaniom, jakie posiadamy w ofercie, podarunek nabierze profesjonalnego charakteru i sprawi radość najbardziej wymagającym koneserom dobrego gustu i smaku.

Do klasycznych butelek proponujemy ekskluzywne skrzynie drewniane w następujących opcjach:

  • Skrzynia drewniana na jedną, dwie, trzy lub cztery nalewki
  • Skrzynia drewniana na jedną nalewkę z dwoma kieliszkami
  • Skrzynia drewniana na jedną nalewkę z czterema kieliszkami

Wyjątkowa karafka wymaga nie mniej wyjątkowego opakowania. Zapakowana w drewnianą skrzynię z podnoszoną szybką z pewnością będzie ekskluzywnym prezentem na wiele okazji.

UNIKATOWY GRAWER

Wykonujemy laserowy grawer zarówno na opakowaniach, jak i na butelkach. Unikalna dedykacja, życzenia lub podziękowania sprawią, że upominek będzie jedyny w swoim rodzaju.

NIEBANALNY PREZENT FIRMOWY

Pragną Państwo zachęcić do dalszej współpracy swoich partnerów biznesowych, nagrodzić lojalność klientów albo zwiększyć efektywność swoich pracowników i zmotywować do osiągania nowych celów?
Nalewka Tatrzańska to trafiony i oryginalny prezent firmowy na każdą okazję. Zapewni pozytywne relacje z Państwa pracownikami czy kontrahentami, które z pewnością będą długo procentować.
Na Państwa życzenie możemy również zrealizować inne zamówienia specjalne. Polecamy zestawy prezentowe z Nalewką Tatrzańską w roli głównej.

WYJĄTKOWA UROCZYSTOŚĆ

Chcą Państwo mile zaskoczyć swoich gości na weselu? Polecamy oryginalną Cytrynówkę Stasi Młynarzowej! Przy większych zamówieniach zapewniamy atrakcyjne rabaty, a także spersonalizujemy dowolną nalewkę według Państwa oczekiwań.

 

Karafka 700ml w skrzyni drewnianej

 

Opakowania z wytłoczoną nazwą firmową „Nalewka Tatrzańska”.